Restauracja DANEX - sale weselne, bar, restauracja, hotel

PHU ANNA Zambrów

Noclegi Restauracja "DANEX" należy do firmy P.H.U. ANNA i jest własnością Anny i Ireneusza Kaczyńskich.


Nasze pokoje noclegowe funkcjonuje od 5.10.1998 roku. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z gości stał się wygodnym miejscem pobytu nie tylko dla gości z naszego kraju ale także z całej Europy.

Usytuowany jest tuż przy szosie krajowej nr. 8, prowadzącej z Warszawy do Białegostoku koło Zambrowa, stanowi idealne miejsce dla podróżnych i turystów.Noclegi w komfortowych pokojach 1- 2- 3-osobowych (TV, łazienka).Na miejscu restauracja z domową kuchnią czynna 24h.Dla klientów zmotoryzowanych całodobowy parking strzeżony + 2 garaże.Organizujemy kameralne przyjęcia towarzyskie, bankiety, wesela, imprezy okolicznościowe.Noclegi - możliwość negocjacji cen! Dla grup zorganizowanych obniżki.Usługi hotelarsko-gastronomiczne spełniają oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wybrednych klientów. Staramy się zadowolić swoich nie tylko hotelowych gości ale również tych wszystkich, którzy mają ochotę spotkać się z przyjaciółmi lub ugasić pragnienie.

Noclegi od 80 zł


Cennik pokoi 80zł,100zł,120zł


Dla stałych klientów rabaty!Zapraszamy na imprezy okolicznościowe
Obsługujemy i organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: chrzciny, •komunie,• 18-stki, •urodziny,• imieniny,• rocznice, organizacja imprez Cateringowych. Nasze usługi cateringowe świadczymy w wyznaczanych przez organizatora miejscach. Osobiście omówimy z Państwem każdy szczegół przyjęcia , aby w pełni odpowiadało państwa oczekiwaniom.